Gizlilik Sozlesmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik sözleşmesi ile sitem üzerinden kullanıcıların FidanDanismanlik.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak kısaca anacağım.
FidanDanismanlik.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılabilecektir. FidanDanismanlik.com, kişisel bilgilerin ve FidanDanismanlik.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri gerek site barınma alanı, gerekse kodlama olmak üzere her türlü önlemi almaktadır. FidanDanismanlik.com bu nedenle başka programlar kullanabilir.
Ancak, sitem tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, FidanDanismanlik.com’un hiçbir nedenle herhangi bir yönden sorumluluğu olmayacak ve kabul edilmeyecektir. Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi aldığım önlemler ile şimdilik mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, FidanDanismanlik.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler FidanDanismanlik.com tarafından da güncellenebilir.
FidanDanismanlik.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi FidanDanismanlik.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilirim. İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşırım. Kullanıcılarımın kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile belki paylaşılabilir. FidanDanismanlik.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edilebilir.
Kullanıcılarım isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. FidanDanismanlik.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Fidan Danışmanlık isimli ve FidanDanismanlik.com adresli sitem hakkında gizlilik politikası hükümlerini peşinen kabul etmiş sayılacaktır.
Saygılarımla,
FidanDanismanlik.com