İletişim

Fidan Danışmanlık İletişim Bilgileri

Fidan Danışmanlık olarak size en iyi hizmeti sunmak ve sürekli olarak ulaşılabilir olmak en büyük hedefim. Eğer bana ulaşmak isterseniz, aşağıdaki iletişim bilgilerimi kullanabilirsiniz.

E-mail Bilgilerim

  • info (at) fidandanismanlik.com
  • info (at) aliarior.com

Whatsapp Ulaşım Bilgisi

+90542 545 0 075

Bu numara üzerinden sadece Whatsapp mesajı atabilirsiniz. Aramalara cevap vermiyorum ve versem bile telefon görüşmesi ile yardımcı olmuyorum. Hafta sonu saat 11:00 ile 17:00 arası genellikle on dakika içinde cevap yazabilirim. Aksi durumda 24 saat içinde dönüş yaparım. Bunun dışında otomatik cevapta belirtilen linkler üzerinden sunduğum çözümlere ulaşabilirsiniz.

Bu hesap Google İşletme Hesabı danışma hattı değildir. Yani "Hesabım askıya alındı yardım et!" gibi taleplerinize cevap vermeyebilirim. 

Ayrıca Google İşletme Hesabı konusunda yardımcı oluyorum. Bunun için mesaj attığınız zaman size karşılama mesajı iletilecektir. 7/24 ne zaman mesaj atarsanız atın dilediğiniz saatte yazabilirsiniz. Otomatik verilecek cevap içeriğinde randevu saati belirlemeniz için link mevcuttur. O linki kullanıp 15 dakikalık Whatsapp görüşmesi için randevu saatinizi belirleyiniz. Böylece daha iyi şekilde Google İşletme Hesabı konusunda size çözüm sunabilirim. 

1:1 Online Danışmanlık Desteği

Online Zoom üzerinden görüşme yaparak size belirli konular hakkında yardımcı olabilirim. Bu hizmetim için Superpeer platformunu kullanıyorum. Dilerseniz aynı platform üzerinden işletmenize veya size değer katacak dijital ürünlerimi de indirebilirsiniz. Hemen online görüşme talebiniz için www.aliarior.com/superpeer adresinden randevunuzu alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

İletişim konusuna detaylı şekilde soruların veya isteklerini belirtiniz. Öncelik olarak e-mail üzerinden iletişime geçmenizi rica ederim. Sosyal medya üzerinden mesaj bildirimi bazen gelmiyor ve dolayısıyla cevap veremiyorum. Destek taleplerinize en fazla 24 saat için de dönüş yapıyorum.