E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti

 • E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti

  E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti
  Dijital dünyanın gelişmesi sayesinde artık binlerce kitabı e-kitap formatında mobil cihazınız içinde veya tabletiniz ile yanınızda taşımanız mümkün hale geldi. Bu durum aynı zamanda kişisel yazarlığın da kapılarını açtı. Dünya üzerinde birçok e-kitap yazarı bu sektör üzerinden kazanç sağlamaya başladı. En basit bir örnekleme ile berlirtmek gerekirsek sadece 2020 yılı Şubat ayı için Amazon kitaplarının işlem hacmi 27,2 milyon dolar oldu. Bu sadece Amazon kitapların durumu. Peki ya işin içinde diğer Apple ve Google e-kitapları da kattığımızı düşünürsek pazarın büyüklüğü sanırım biraz gözünüzde canlanacaktır. Ülkemizde ise durum daha gelişim aşamasında diyebiliriz. Elbette güzel kazançlar getirmiyor değil. Ancak Amerika'da olduğu gibi e-kitap yazarak milyon dolarlar kazananlar şuan için ne yazık ki yok. Belki siz bir ilk olabilirsiniz. Bu kapsamda tüm aşamaları siz yapmak isterseniz online E-Kitap Kazançları Eğitim Seti'ne sahip olabilirsiniz. Bunun dışında ayrıca tüm işlemleri sizin yerinize yapabileceğim bazı E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti için hazır paketler sunmaktayım. Yararlanabileceğiniz hizmet paketleri şu şekildedir.

  E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti : Temel Paket

  Bu hizmet kapsamında sizlere yazdığınız içerikleri e-kitap haline getirmeniz için hazır word şablonu sunuyorum. Sahip olacağınız şablon sayesinde e-kitabınız için gerekli olan olan giriş yazısı, kapak, ve içindekiler gibi kısımları otomatik olarak hazırlayabileceksiniz. Kabaca anlatmak gerekirse;
  Hazırladığınız içeriklerinizi word dosyası formatında iken kopyalayıp size sunduğum şablona yapıştırıyorsunuz. Ayrıca başlık ayarlarını verdiğim şablona göre düzenliyorsunuz. Şablon üzerine gelip içindekiler kısmını yenile dediğiniz zaman başlıklar otomatik olarak içindekiler kısmına ekleniyor. PDF formatında kayıt yaptığınız zaman kitabı açan kişi içindekiler kısmından bir konu üzerine tıklayıp anında o sayfaya ulaşabilir olacaktır. Hizmet hakkında aklınıza takılan sorular için e-mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti : Gold Paket

  Gold paket hizmeti ise sizin göndereceğiniz içeriği yayına hazır hale getirme prosedürlerini içermektedir. Şöyle ki Word formatında gönderdiğiniz içeriğinizi e-kitap haline getirip aynı zamanda Play Store, Amazon, D&R, İdefix, Play Store ve Kobo için uygun formata çeviriyorum. Bununla beraber ISBN alımı konusunda size doküman desteği ile yardımcı oluyorum. Ayrıca Canva üzerinden premium kapak tasarımı yapıyorum. Ayrıca yazdığınız e-kitaplarınızın içeriğinde sponsor reklam alma önerilerinde bulunuyorum. Bu hzimetim hakkında aklınıza takılan konular için e-mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Hizmeti : Platin Paket

  Platin paket ise anahtar teslim şeklinde hizmet diyebilirim. Kabaca anlatmak gerekirse siz sadece Word şablonu şeklinde içeriğinizi gönderiyorsunuz. Geriye kalan tüm işlemleri sizin yerinize yaparak eserinizi yayına alıyorum. Dilerseniz ISBN allmanız için doküman desteği veriyorum. Platin hizmete sahip olduğunuz zaman e-kitabınızı sizin adınız ile D&R, İdefix, Google Play Store, Kobo ve Amazon (Sadece İngilizce) üzerinde yayına alıyorum. Yayın işlemi kendi hesabım üzerinden olacaktır. 
  Bu paket için hizmet ücreti dışında her satılan e-kitaptandan komisyon alınacaktır. Komisyon oranları internet üzerinde küçük bir araştırma yaptığınız zaman %40 ve %70 aralığında olduğunu göreceksiniz. Benim size sunduğum oran ise bu oranlardan aşağıda olacaktır. Komisyon oranı kitabınızın konusuna ve satış hacmine göre değişir. Platin hizmetim hakkında teklif almak veya aklınıza takılan sorular için destek talebinizi e-mail yolu ile bildirebilirsiniz.

  Hizmet Bedeli ve Bazı Referanslarım

  Toplam üç paket üzerinden hizmet versem bile ihtiyaç dahilinde hizmet içeriğini değiştirebiliyorum. Teklif almak için istediğiniz hizmet detaylarını e-mail üzerinden bana bildirmeniz yeterlidir. Tüm paketler için teslimat süresi değişmektedir. Teslimat bilgilerini şu şekilde sıralayabilirim:
  • Platin Paket Teslimat Süresi: En fazla yedi iş gününde teslim edilir.
  • Gold Paket Teslimat Süresi: En fazla dört iş günüdür.
  • Temel Paket Teslimat Süresi: Ücret ödemesi sonrasında gün içinde teslim edilmektedir.
  Ödemenizi hesaba havale veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Kredi kartı için Sabancı Holding bünyesindeki Shopier ödeme aracını kullanmaktayım. Ödeme hesabıma geçmeden çalışmanıza başlamıyorum. Dilerseniz freelance pazarlar üzerinden de bu hizmetlerime ulaşabilirsiniz. Bunun için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Anlaşma sonrası hesap bilgileri ve ödeme linkleri e-mail yolu gönderiyorum.
  Bazı hizmet verdiğim ve yayınlanmasını sağladığım referanslarım aşağıdaki gibidir.
  Hizmetlerim hakkında aklınıza takılan sorular varsa iletişim bilgilerim üzerinden destek alabilirsiniz. İletişim için önceliğiniz yoğunluk nedeni ile e-mail olmalıdır.

  Dijital Pazarlama Danışmanlık Hizmeti

  Gelişen internet dünyasına siz de profesyonel bir giriş yapmaya ne dersiniz? Web sitenizin, sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve reklam çalışamaları gibi birçok sorunu Dijital Pazarlama Danışmanlık Hizmeti ile çözebilirsiniz. Hemen "Bilgi Al" butonundan ilgili sayfa giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Neredeyim

  İstanbul / Türkiye

  E-mail

  info (at) fidandanismanlik.com

  WhatsApp

  +90 542 545 0 075
  Sadece 11-18 saatleri arasında yazabilirsiniz. İlk olarak bu yöntemi kullanmanızı rica ederim.

  Telefon

  +90 542 545 0 075
  Sadece 12-16 saatleri arasında arayınız. SMS'ler dikkate alınmaz ve sadece arama için kullanabilirsiniz.