• SEO Hizmeti I Ödeme Güvenceli SEO Hizmeti I Profesyonel SEO Hizmeti

  SEO Hizmeti Detayları

  SEO Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  SEO Hizmeti için sipariş vermeden önce iletişime geçmenizde yarar var. Şuan için haftalık iş alımı sadece 3 proje ile sınırlıdır. 
  Projeye başlamak için talep edilen ücretin yarısını göndermeniz gereklidir. Geriye kalan yarısı ise SEO ağınızın kurulumundan 1 ay sonra ödemeniz gereklidir. Eğer 1 ay sonunda sitenizin durumunda bir değişim olmaz ise ödeme yapmıyorsunuz. Şimdiye kadar yaptığı çalışmalarda olumsuz bildirim veya ödeme almama gibi bir durum yaşamadım. Bu nedenle güven arttırmak adına bu şekilde bir ödeme şekli belirledim. Yapılacak çalışmanın detayları yukarıdaki görselde belirtilmiştir.

  SEO Hizmeti İçin Ödeme Yöntemleri ve Bilmeniz Gerekenler

  SEO Hizmeti için ödemelerinizi banka havalesi veya kredi kartınız ile Sabancı Holding Bünyesinde bulunan ödeme aracı Shopier ile yapabilirsiniz. Anlaşma sonrası verdiğiniz e-mail adresine ödeme için bilgiler ve link gönderilecektir.
  Ödeme sırasında doğacak havale ücreti, EFT masrafı vb. masraflar iş veren tarafından ödenir.
  Ödemeleriniz AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitelerini geliştirmek adına bağış kapsamında talep edilmektedir.
  Sipariş vermek veya aklınıza takılan bir konu hakkında bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz. Lütfen iletişim için belirtilen saatleri dikkate alınız. En hızlı olarak e-mail yöntemi ile ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.
 • 0 yorum:

  Yorum Gönder

  Yorumlarınız onay sonrası görülecektir. Lütfen SPAM paylaşımlar yapmaya çalışmayın. Bunun yerine reklam hizmetlerim için iletişime geçebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

  Freelance Destek Eğitimi ile İşinizi Kurun!

  Freelance yani mekandan bağımsız olarak kendi işinizi kurmaya ne dersiniz? Bu eğitim sayesinde fikir oluşturma, dijital pazarlama ve sürekliliğini sağlama gibi çeşitli temel konuları uygulamalı olarak öğrenebileceksiniz. Hemen eğitim sayfasını ziyaret ederek size uygun eğitim yöntemini inceleyebilir ve benimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Neredeyim

  İstanbul / Türkiye

  E-mail

  info (at) fidandanismanlik.com

  WhatsApp

  +90 542 545 0 075
  Sadece 10-18 saatleri arasında yazabilirsiniz.

  Telefon

  +90 542 545 0 075
  Sadece 11-17 saatleri arasında arayınız.