Kitaplarım

Kitaplarım bölümünde en son yayınladığım bazı eserlerimi bulabilirsiniz. E-kitap ve normal basılı kitaplar olarak farklı şekilde bazı platformlar üzerinde sunuyorum. Google Play Store, Fullsepp, Kobo ve Amazon kitaplarımı temin edebileceğiniz sitelerdir.

SEO World Kitabım
SEO World Kitabım

SEO World Kitabım

2023 Yılının Ocak ayında yurt dışı hedefli olarak sundum. İngilizce dilinde olan bu eserime ülkemizde de Amazon.com üzerinden temin edebilirsiniz. Bu kitabım arama motoru optimizasyonu (SEO) dünyasına adım atmak isteyenler için uygundur. Kitabım, SEO'nun temellerinden başlayarak, anahtar kelime analizi, içerik optimizasyonu, backlink oluşturma vb. gibi SEO konularını sunuyor. Ayrıca, kişisel deneyimlerimi de kitabımda bulacaksınız. "SEO World", her seviyeden okuyucu için anlaşılır bir dille yazılmıştır. Türkçe versiyonu şuan için bulunmuyor. Dilerseniz amazon.com.tr üzeriden temin edebilirsiniz.

Freelance Lifestyle Kitabım
Freelance Lifestyle Kitabım

Freelance Lifestyle Kitabım

Bir diğer eserim "Freelance Lifestyle" adlı kitabımdır. Özgür çalışma hayatını benimsemek ve başarılı bir serbest meslek kariyeri inşa etmek isteyen herkes için kapsamlı bir kaynaktır. Bu kitap sizlere zenginlik vaadi vermez. Aksine size nasıl daha iyi çalışma şekli oluşturabileceğiniz konusunda fikir verir. Deneyimlediğim yöntemlerle beraber dünya çapında kabul görmüş fikirleri bu eserimde bulacaksınız. İngilizce dilinde sunulan "Freelance Lifestyle" kitabım her seviyeden okuyucular için uygundur. Ülkemizde de amazon.com.tr üzerinden temin edilebilir. Genel hedefim yurt dışı olduğu için yurt için yayıncılık işlerine ağırlık vermedim. Şimdilik Türkçe dilinde yayınlanmadı. Gelecekte talebe göre farklı versiyonlarla karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz Amazon güvencesiyle buradan kitabıma sahip olabilirsiniz.

Freelance Yaşam Tarzı Kitabım
Freelance Yaşam Tarzı Kitabım

Freelance Yaşam Tarzı Kitabım

E-kitap formatında sunduğum "Freelance Yaşam Tarzı" kitabım, Kobo, Fullsepp ve Google Play Store'da satıştadır. Yukarıda sunduğum "Freelance Lifestyle" ingilizce kitabımın Türkçe versiyonu şeklinde düşünebiliriz. Bu kitabım çalışmadan zenginlik vaadi sunan kitaplardan değildir. Aksine internet araçlarını etkin şekilde kullanarak nasıl online işinizi kurabileceğiniz konusunda yol gösterir. "Freelance Yaşam Tarzı", özellikle freelance çalışmaya yeni başlayanlar için faydalı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ülkemiz şartlarında freelance çalışmak oldukça zordur. Bu açıdan bakıldığında ek iş olarak görülebilir. Zamanla işinizin temellerini oluşturur ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. "Freelance Yaşam Tarzı" kitabıma buradan inceleyebilir ve sahip olabilirsiniz.

Google İşletme Hesabı Yönetim Rehberi
Google İşletme Hesabı Yönetim Rehberi

Google İşletme Hesabı Yönetim Rehberi

İşletme sahipleri için Google İşletme Hesabı'nın nasıl kullanılacağı konusu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Neyse ki, yeni "Google İşletme Hesabı Yönetim Rehberi" kitabı, bu konuda size rehberlik etmek için burada!

Bu kitap, Google İşletme Hesabı'nın nasıl kullanılacağına dair tüm bilgileri ve ipuçlarını içerir. Bu kitap, işletmenizi Google'da arayan müşterilerin dikkatini çekmenize yardımcı olur. Size yardımcı olmak için ihtiyacınız olan gerekli bilgileri sağlar. İşletmenizi daha etkili bir şekilde yönetmek için "Google İşletme Hesabı Yönetim Rehberi"ni hemen göz atın! İncelemek için buraya tıklayın!

Diğer Kitaplarım

Gölge yazar olarak veya kendi adımla birçok e-kitaba ve fiziksel kitaba imza attım. Özellikle sektörel anlamda eserlerime ulaşmak için "Alia Rior" yazar adımı kullandım. Eserlerime şu adreslerden ulaşabilirsiniz: 

adreslerinden ulaşabilirsiniz. Yeni eğitim, kitap veya hizmetlerimden haberdar olmak için sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Dilerseniz hemen Instagram, Facebook veya Twitter hesaplarımı inceleyiniz.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorumlarınız onay sonrası görülecektir. Lütfen SPAM paylaşımlar yapmaya çalışmayın. Bunun yerine reklam hizmetlerim için iletişime geçebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum Gönder (0)